|
End: 18:22
DS: 5(1)
Michael Vögerl
5
Volker Kemeter
1
LR6-001
Sieger = Qualifiziert
|
End: 18:30
DS: 5(1)
Marcel Konarik
5
Christoph Zottl
4
LR6-002
Sieger = Qualifiziert
|
End: 19:11
DS: 5(1)
Thomas Radakovits
5
Theo Riedlecker
3
LR6-003
Sieger = Qualifiziert
|
End: 19:00
DS: 5(1)
Denver Amoyo
1
Alexander Filkov
5
LR6-004
Sieger = Qualifiziert
|
End: 17:44
DS: 5(1)
Tim Erschbaumer
3
Michael Vögerl
5
LR5-001
|
End: 17:44
DS: 5(1)
Nadine Ederl
1
Marcel Konarik
5
LR5-002
|
End: 18:19
DS: 5(1)
Thomas Radakovits
5
Michal Kaczkowski
4
LR5-003
|
End: 18:13
DS: 5(1)
Barbara Bitriol
4
Denver Amoyo
5
LR5-004
|
End: 16:09
DS: 5(1)
Christian jun. Ederl
0
Tim Erschbaumer
5
LR4-001
|
End: 16:46
DS: 5(1)
Avni Berisha
4
Michael Vögerl
5
LR4-002
|
End: 16:41
DS: 5(1)
Florian Grohmann
1
Nadine Ederl
5
LR4-003
|
End: 16:56
DS: 5(1)
Ramin Schwarzenecker
2
Marcel Konarik
5
LR4-004
|
End: 16:39
DS: 5(1)
Luan Berisha
3
Thomas Radakovits
5
LR4-005
|
End: 17:24
DS: 5(1)
Doris Prasch
1
Michal Kaczkowski
5
LR4-006
|
End: 17:24
DS: 5(1)
Barbara Bitriol
5
Jörg Bitriol
4
LR4-007
|
End: 16:44
DS: 5(1)
Denver Amoyo
5
Thomas Marek
1
LR4-008
|
End: 15:02
DS: 5(1)
Christian jun. Ederl
5
Klaus Profunser
2
LR3-001
|
End: 15:14
DS: 5(1)
Avni Berisha
5
Franz Kovacs
3
LR3-002
|
End: 15:19
DS: 5(1)
Florian Grohmann
5
Alfred Bitriol
1
LR3-003
|
End: 15:56
DS: 5(1)
Ramin Schwarzenecker
5
Ronnie Uy-Oco
3
LR3-004
|
End: 15:43
DS: 5(1)
Luan Berisha
5
Ralph Bitriol
0
LR3-005
|
End: 16:01
DS: 5(1)
Doris Prasch
5
Benjamin Schrauf
4
LR3-006
|
End: 15:54
DS: 5(1)
Barbara Bitriol
5
Erik Bitriol
0
LR3-007
|
End: 15:53
DS: 5(1)
Harald Zaiser
2
Denver Amoyo
5
LR3-008
|
End: 13:05
DS: 5(1)
Albrecht Reinhard
1
Christian jun. Ederl
5
LR2-001
w.o.
0
Klaus Profunser
0
LR2-002
|
End: 12:58
DS: 5(1)
Kenneth Mendoza
0
Avni Berisha
5
LR2-003
|
End: 13:50
DS: 5(1)
Julia Bitriol
4
Franz Kovacs
5
LR2-004
|
End: 13:15
DS: 5(1)
Michael Sax
0
Florian Grohmann
5
LR2-005
w.o.
0
Alfred Bitriol
0
LR2-006
w.o.
0
Ramin Schwarzenecker
0
LR2-007
|
End: 13:35
DS: 5(1)
Christian Sangalang
2
Ronnie Uy-Oco
5
LR2-008
|
End: 13:43
DS: 5(1)
Luan Berisha
5
Thüringer Peter
1
LR2-009
w.o.
0
Ralph Bitriol
0
LR2-010
w.o.
0
Doris Prasch
0
LR2-011
|
End: 13:32
DS: 5(1)
Sandro Secka
0
Benjamin Schrauf
5
LR2-012
|
End: 14:25
DS: 5(1)
Corinna Haselberger
2
Barbara Bitriol
5
LR2-013
w.o.
0
Erik Bitriol
0
LR2-014
w.o.
0
Harald Zaiser
0
LR2-015
|
End: 13:46
DS: 5(1)
Dominik Mendoza
0
Denver Amoyo
5
LR2-016
w.o.
0
Albrecht Reinhard
0
LR1-001
w.o.
0
w.o.
0
LR1-002
w.o.
0
Kenneth Mendoza
0
LR1-003
Julia Bitriol
0
w.o.
0
LR1-004
w.o.
0
Michael Sax
0
LR1-005
w.o.
0
w.o.
0
LR1-006
w.o.
0
w.o.
0
LR1-007
Christian Sangalang
0
w.o.
0
LR1-008
w.o.
0
Luan Berisha
0
LR1-009
w.o.
0
w.o.
0
LR1-010
w.o.
0
w.o.
0
LR1-011
Sandro Secka
0
w.o.
0
LR1-012
w.o.
0
Corinna Haselberger
0
LR1-013
w.o.
0
w.o.
0
LR1-014
w.o.
0
w.o.
0
LR1-015
Dominik Mendoza
0
w.o.
0
LR1-016
Patrick Butora
0
w.o.
0
|
End: 11:59
DS: 5(1)
Thüringer Peter
5
Albrecht Reinhard
4
Michael Vögerl
0
w.o.
0
Ralph Bitriol
0
w.o.
0
Alexander Filkov
0
w.o.
0
|
End: 11:11
DS: 5(1)
Doris Prasch
5
Kenneth Mendoza
1
|
End: 10:40
DS: 5(1)
Tim Erschbaumer
5
Julia Bitriol
0
Benjamin Schrauf
0
w.o.
0
Barbara Bitriol
0
w.o.
0
|
End: 11:34
DS: 5(1)
Michael Sax
0
Marcel Konarik
5
Dimitrios Berber
0
w.o.
0
Erik Bitriol
0
w.o.
0
Nadine Ederl
0
w.o.
0
Harald Zaiser
0
w.o.
0
|
End: 11:01
DS: 5(1)
Christian Sangalang
4
Theo Riedlecker
5
Denver Amoyo
0
w.o.
0
w.o.
0
Christian jun. Ederl
0
|
End: 10:41
DS: 5(1)
Michal Kaczkowski
5
Luan Berisha
2
w.o.
0
Norbert Gruber Filippits
0
w.o.
0
Klaus Profunser
0
w.o.
0
Avni Berisha
0
w.o.
0
Thomas Radakovits
0
|
End: 10:07
DS: 5(1)
Christoph Zottl
5
Sandro Secka
0
w.o.
0
Franz Kovacs
0
w.o.
0
Thomas Marek
0
|
End: 11:36
DS: 5(1)
Florian Grohmann
5
Corinna Haselberger
4
w.o.
0
Volker Kemeter
0
w.o.
0
Alfred Bitriol
0
w.o.
0
Jörg Bitriol
0
w.o.
0
Ramin Schwarzenecker
0
|
End: 11:26
DS: 5(1)
Dominik Mendoza
4
Ronnie Uy-Oco
5
w.o.
0
Manuel Butschek
0
|
End: 12:47
DS: 5(1)
Patrick Butora
5
Thüringer Peter
2
WR1-001
Loser to LR2-009-2
|
End: 10:58
DS: 5(1)
Michael Vögerl
5
Ralph Bitriol
1
WR1-002
Loser to LR2-010-2
|
End: 12:38
DS: 5(1)
Alexander Filkov
5
Doris Prasch
0
WR1-003
Loser to LR2-011-2
|
End: 13:31
DS: 5(1)
Tim Erschbaumer
5
Benjamin Schrauf
3
WR1-004
Loser to LR2-012-2
|
End: 12:23
DS: 5(1)
Barbara Bitriol
3
Marcel Konarik
5
WR1-005
Loser to LR2-013-2
|
End: 11:34
DS: 5(1)
Dimitrios Berber
5
Erik Bitriol
2
WR1-006
Loser to LR2-014-2
|
End: 12:11
DS: 5(1)
Nadine Ederl
5
Harald Zaiser
1
WR1-007
Loser to LR2-015-2
|
End: 13:14
DS: 5(1)
Theo Riedlecker
5
Denver Amoyo
4
WR1-008
Loser to LR2-016-2
|
End: 12:07
DS: 5(1)
Christian jun. Ederl
1
Michal Kaczkowski
5
WR1-009
Loser to LR2-001-2
|
End: 12:07
DS: 5(1)
Norbert Gruber Filippits
5
Klaus Profunser
1
WR1-010
Loser to LR2-002-2
|
End: 11:34
DS: 5(1)
Avni Berisha
1
Thomas Radakovits
5
WR1-011
Loser to LR2-003-2
|
End: 12:13
DS: 5(1)
Christoph Zottl
5
Franz Kovacs
0
WR1-012
Loser to LR2-004-2
|
End: 12:58
DS: 5(1)
Thomas Marek
5
Florian Grohmann
3
WR1-013
Loser to LR2-005-2
|
End: 12:11
DS: 5(1)
Volker Kemeter
5
Alfred Bitriol
4
WR1-014
Loser to LR2-006-2
|
End: 13:41
DS: 5(1)
Jörg Bitriol
5
Ramin Schwarzenecker
3
WR1-015
Loser to LR2-007-2
|
End: 12:49
DS: 5(1)
Ronnie Uy-Oco
2
Manuel Butschek
5
WR1-016
Loser to LR2-008-2
|
End: 15:01
DS: 5(1)
Patrick Butora
5
Michael Vögerl
1
WR2-001
Loser to LR4-002-2
|
End: 14:37
DS: 5(1)
Alexander Filkov
5
Tim Erschbaumer
2
WR2-002
Loser to LR4-001-2
|
End: 14:53
DS: 5(1)
Marcel Konarik
4
Dimitrios Berber
5
WR2-003
Loser to LR4-004-2
|
End: 14:29
DS: 5(1)
Nadine Ederl
1
Theo Riedlecker
5
WR2-004
Loser to LR4-003-2
|
End: 14:30
DS: 5(1)
Michal Kaczkowski
1
Norbert Gruber Filippits
5
WR2-005
Loser to LR4-006-2
|
End: 14:05
DS: 5(1)
Thomas Radakovits
2
Christoph Zottl
5
WR2-006
Loser to LR4-005-2
|
End: 15:04
DS: 5(1)
Thomas Marek
4
Volker Kemeter
5
WR2-007
Loser to LR4-008-2
|
End: 14:56
DS: 5(1)
Jörg Bitriol
1
Manuel Butschek
5
WR2-008
Loser to LR4-007-2
|
End: 17:14
DS: 5(1)
Patrick Butora
5
Alexander Filkov
1
WR3-001
Sieger = Qualifiziert
|
End: 16:22
DS: 5(1)
Dimitrios Berber
5
Theo Riedlecker
4
WR3-002
Sieger = Qualifiziert
|
End: 17:17
DS: 5(1)
Norbert Gruber Filippits
5
Christoph Zottl
1
WR3-003
Sieger = Qualifiziert
|
End: 17:04
DS: 5(1)
Volker Kemeter
0
Manuel Butschek
5
WR3-004
Sieger = Qualifiziert